top of page
aura_edited_edited_edited.jpg

Filozofiou diagnosticko - relaxačného centra AURA, je profesionálny prístup ku klientom, našim prvoradým cieľom je poskytovať odborné poradenstvo v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Naši špecializovaní odborníci pri svojej práci používajú najmodernejšie prístroje z oblasti alternatívnej medicíny (prístroj Diacom). Okrem tejto služby v našom centre môžete využiť aj ďalšie veľmi príjemné procedúry, ktoré majú nielen skrášľujúci, zoštíhľujúci ale aj zdraviu prospešný efekt.

Našim cieľom je dosahovať čo najvyššiu kvalitu v poskytovaných službách, aby naši klienti odchádzali veľmi spokojní a radi sa k nám vracali.

 

Diagnosticko-relaxačné centrum je rodinný podnik s tradíciou.

Rodine Fedorčákových sa vďaka zdravému životnému štýlu zmenil život o 180°. Nie len to, že celá rodina schudli celkom 150 kg (jedného mocného človeka) ale vďaka zmene k lepšiemu a ceste ktorú si zvolili žijú plnohodnotnejší, kvalitnejší, zdravší ale aj aktívnejší život.

Je pravdou to, že všetci z rodiny mali zdravotný problém, ktorý sa vyskytoval v rodine z generácie na generáciu. Nešlo len o obezitu, ale aj o mnohé ďalšie civilizačné choroby, ktoré nám spôsobujú nemilé zdravotné problémy.

Vďaka ceste, ktorú si prešli sa dnes jednotlivo venujú oboru, ktorý im je najmilší a ktorý z vlastnej skúsenosti dobre poznajú a preto sú v danej oblasti výborní špecialisti.

Our Team

Screenshot 2021-01-22 at 16.18.06.png

Nikola Fedorčáková

Lymphotherapy, Professional consultant in the development of physical condition

advertising and PR

Screenshot%202021-01-22%20at%2016.20_edi

Miroslava Fedorčáková

Diagnostics, Dr. Alternative medicine therapist

company management

Screenshot%202021-01-22%20at%2016.21_edi

Zdenek Fedorčák

Massage and logistics

bottom of page